telefon (22) 55 69 300

O nas

Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. - Dobry dentysta w Warszawie

Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. to wyjątkowa placówka w skali całego Województwa Mazowieckiego, od wielu lat uznana i ceniona zarówno przez Pacjentów jak i przez lekarzy stomatologów. Od ponad 20 lat pomimo zmian nazw i form prawnych, w naszej Placówce nieprzerwanie udzielane są świadczenia zdrowotne z zakresu stomatologii, zarówno w ramach świadczeń odpłatnych jak i świadczeń gwarantowanych – bezpłatnych, refundowanych przez NFZ. Historia Mazowieckiego Centrum Stomatologii sięga lat siedemdziesiątych, kiedy to powstała Stołeczna Przychodnia Stomatologiczna, której poradnie rozmieszczone były w kilku miejscach w Warszawie. Pod koniec lat osiemdziesiątych wszystkie poradnie zostały przeniesione do jednego budynku przy ulicy Nowy Zjazd 1. Od 1998 roku Stołeczna Przychodnia Stomatologiczna stała się wojewódzką samorządową jednostką organizacyjną Województwa Mazowieckiego pod nazwą Wojewódzkie Centrum Stomatologii Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. W tej formie prawnej Centrum świadczyło usługi medyczne do końca lutego 2011r. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ze 100 % udziałem Samorządu Województwa Mazowieckiego, działająca pod nazwą Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o., powstała w 2009r. i od 1 marca 2011r. kontynuuje udzielanie świadczeń zdrowotnych.

Mazowieckie Centrum Stomatologii – usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie!

Naszym atutem jest doświadczenie oraz wszechstronne i kompleksowe podejście do Pacjenta,
a wszystkie nasze usługi oferujemy w obrębie jednego budynku w samym centrum Warszawy.

Posiadamy 5 wyspecjalizowanych poradni, w których świadczone są usługi we wszystkich dziedzinach stomatologii. Doświadczeni lekarze specjaliści udzielają świadczeń zdrowotnych w zakresie podstawowej opieki stomatologicznej dorosłych i dzieci, endodoncji, profilaktyki chorób jamy ustnej, stomatologii estetycznej, świadczeń specjalistycznych z zakresu chirurgii stomatologicznej i periodontologii, implantologii, ortodoncji, protetyki stomatologicznej.

Prowadzimy konsultacje specjalistyczne i pełną diagnostykę radiologiczną obejmującą zdjęcia RTG oraz tomografię komputerową. Zainwestowaliśmy w wysokiej jakości sprzęt medyczny dla podniesienia komfortu udzielanych  świadczeń i bezpieczeństwa pacjenta. Dlatego możemy zapewnić pacjentom profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną, spełniając przy tym standardy jakościowe i sanitarno – epidemiologiczne. Od kilku lat w budynku prowadzone są kompleksowe remonty i prace modernizacyjne służące jego unowocześnieniu i podniesieniu standardu obsługi.

Wszystkie zabiegi chirurgiczne możemy również przeprowadzić w znieczuleniu ogólnym i sedacji, pod czujnym okiem anestezjologa.

Mazowieckie Centrum Stomatologii specjalizuje się również w kształceniu specjalistycznym i podyplomowym lekarzy dentystów.

W 2006r. wdrożyliśmy i nadal utrzymujemy system zarządzania jakością, posiadamy certyfikat potwierdzający spełnianie surowych wymagań normy ISO PN – EN ISO 9001 – 2015. Obecny certyfikat Nr AC090 100/0038/1764/2012 jest ważny do 09 marca 2024 r.

 

Dostępność