telefon (22) 55 69 300

Poradnie w Klinice Stomatologicznej MCS Warszawa

W Mazowieckim Centrum Stomatologii oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych i kompleksowe podejście do problemów naszych pacjentów. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin stomatologii, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomogą lub doradzą pacjentowi w każdej kwestii dotyczącej zdrowia jamy ustnej. Główne obszary leczenia, w których specjalizuje się nasza klinika, to: stomatologia ogólna i stomatologia dziecięca, ortodoncja, protetyka, chirurgia, periodontologia i implantologia. Oferujemy również szereg zabiegów z zakresu profilaktyki i higienizacji jamy ustnej. Dysponujemy własną pracownią radiologiczną i tomograficzną, dzięki czemu pacjent na miejscu może wykonać badania niezbędne do postawienia właściwej diagnozy.

Wszelkie zabiegi wykonujemy z użyciem najnowocześniejszego sprzętu, co przekłada się na komfort i bezpieczeństwo pacjentów, a także najlepsze efekty leczenia stomatologicznego. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób obawia się wizyt w gabinecie dentystycznym. Należy jednak pamiętać, że nowoczesna stomatologia pozwala na leczenie zębów bez bólu – większość zabiegów można przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym, w tym nawet zabiegi chirurgiczne. Jeśli wymagają tego okoliczności, możemy zaproponować leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym. Dysponujemy własnym Gabinetem Narkoz i korzystamy z doświadczenia lekarzy anestezjologów.

Jeśli szukasz przychodni stomatologicznej w Warszawie, w której bezpiecznie i bezstresowo wyleczysz zęby, koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą naszych usług.

Poradnie

Prosimy o wybranie z listy poniżej:

Implanty

Więcej

Stomatologia ogólna

Więcej

Stomatologia dziecięca

Więcej

Chirurgia stomatologiczna i periodontologia

Więcej

Protetyka stomatologiczna

Więcej

Ortodoncja

Więcej

RTG i tomografia

Więcej

Gabinet Narkoz

Więcej

Gabinet Higieny

Więcej
Dostępność